Zarząd oraz Pracownicy APC AGRA Sp. z o.o. serdecznie dziękujemy Wszystkim naszym klientom oraz wystawcom za przybycie na nasz kolejny EVENT w minioną sobotę 10 marca. W dorocznym spotkaniu naszych klientów z dostawcami w formie konferencji - targów - eventu wieczornego wzięło udział ponad 50 firm oraz ponad 300 zaproszonych klientów naszej firmy. Naszych gości podejmowaliśmy czterema panelami konferencyjnymi dla branż cukierniczej, lodziarskiej, piekarnicej i gastronomicznej. Następnie odbywała sie część targowa spotkania, gdzie na prawie 1000 m2 swoją ofertę prezentowały firmy - nasi dostawcy, wzbogacając prezentacje swoich towarów wieloma atrakcyjnymi ofertami otwierającymi zbliżający się sezon grillowy, lodowy, a także nadchodzące Święta Wielkanocne. W kolejnej części spotkania odbyła się wieczorna gala z programem artystycznym, wzbogacona wręczaniem nagród dla najszybciej rozwijających się naszych klientów. Uwieńczeniem Eventu było rozstrzygnięcie konkursu i wyłonienie zwycięzcy, który od APC AGRA otrzymał w prezencie samochód marki Ford.

ZAPRASZAMY ZA ROK      APC AGRA - Solidny Partner w Biznesie

Zdjęcia z Eventu

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska
na Targach Ślubnych w CWK Opole 04.02.2018. w godzinach 10-17.
Wiecej informacji https://www.targislubne.pl/opole

TSagra

Wiosną roku 2017 nasi Przedstawiciele Handlowi poszerzyli obszar sprzedaży o tzw. aglomerację Śląską jako że, na terenie województwa Śląskiego, za sprawą naszego oddziału w Częstochowie, jesteśmy stale obecni od wielu lat. Nasza firma już w latach 90 XX wielu była obecna na terenie całego Województwa Śląskiego. Obecnie swoją rzetenością, bogatym wyborem asortymentowym, atrakcyjnymi cenami oraz nienagannym serwisem chcemy zdobyć przychylność kolejnych, nowych klientów. 

Przedstawiciele naszej firmy odpowiedzą na zainteresowanie współpracą w każdym z naszych obszarów działania: gastronomia, cukiernictwo, lodziarnie i piekarnie

Zapraszamy do zakładki KONTAKT i odszukanie odpowiedniego dla Państwa biznesu oraz rejonu - naszego Przedstawiciela Handlowego. 

W dniu 29 marca br. otwieramy sezon 2017 w niecodziennej formie Eventu. Nasi dostawcy zaprezentują swoje nowości na rozpoczynający się sezon zaproszonym przez nas gościom - naszym klientom, z całego obszaru, który obsługujemy. W związku z tym, iż będziemy na dwa tygodnie przed Świętami Wielkanocnymi należy spodziewać się wielu bardzo atrakcyjnych promocji podczas panelu targowego. 

Event uświetnimy programem artystycznym, ale przede wszystkim, zaproszeni i obecni na spotkaniu właściciele firm, do których dostarczamy produkty, będą mogli wygrać w konkursie BARDZO ATRAKCYJNĄ NAGRODĘ!!! 

Będzie opłacało się przyjechać na nasze spotkanie !

Niestety mamy tylko kilkaset miejsc a obsługujemy niemal 2000 klientów. Przepraszamy Tych, do których nie skierujemy swojego zaproszenia. 

Od kilku dni uruchomiliśmy dla Państwa możliwość płacenia kartą. Zapraszamy do zakupów.

 

 

 visa