Nasza firma należy do niekwestionowanych liderów wśród dostawców dla kilku branż, a napewno dla branży lodziarskiej. W ofercie APC AGRA poleca dosłownie wszystko czego potrzeba do wyprodukowania wszelkiego rodzaju lodów: rzemieślnicze, softy, świederki, a także inne. Ponadto oferujemy wszelkiego rodzaju wafle do lodów (od wybranych producentów) oraz inne dodatki takie jak, sosy, syropy, pulpy, bazy, pasty, itd jak również wyposażenie drobne niezbędne przy sprzedazy lodów. 

Polecamy nowość w naszej ofercie LODY soft pod nazwą SELTRE PREMIUM - marka własna Grupy APC BACK EUROP. 

- o smaku czekoladowym

- o smaku śmietankowo - waniliowym

Dla wyróżnienia bądź też kilkudniowej zmiany najpopularniejszych smaków lodów soft (czekolada i smietanka) polecamy zakup i wyrób lodów soft z firmy Comprital Polska. W naszej stałej ofercie pojawiły się ciekawe smaki, które polecamy wraz z Compritalem:

  • Bananowe, Czarna porzeczka, Gruszka, Jagodowe, Truskawkowe, Zielone jabłko,

Ciekawe smaki urozmaicą oferte państwa lodziarni. Polecamy

Monin to marka znana i lubiana w naszym kraju. W miesiącu maju wprowadziliśmy produkty firmy SCM do naszej oferty. marka MONIN to między innymi:

  • Syropy 
  • Sosy
  • Puree
  • Pisaki do dekoracji kaw: karmelowy lub kakaowy
  • Słój szklany 8,5 litra z kranikiem (doskonały do pokazania oferty lemoniad Monin w wielu smakach)

Produkty Monin mają zastosowanie  między innymi w: restauracjach, hotelach, barach, dyskotekach, cukierniach i lodziarniach, a także wszędzie tam, gdzie restaurator, kelner czy barista poszukuje inspiracji i ciekawych produktów dla swoich klientów. Szybkość i prostota w przygotowaniu wspaniale wyglądających i przepysznie smakujących lemoniad, drinków (alkoholowych bądź bezalkoholowych), smakowych kaw czy innych napojów sprawia, że pomysłom nie ma końca. Produkty Monin mają też szerokie zastosowanie w deserach i lodach. Polecamy.  

W nowościach z naszej oferty chcemy zaproponować Państwu doskonałe produkty do wykorzystania w gastronomii, cukiernictwie oraz usługach cateringowych. Donut, mufin, i inne produkty mrożone, które nie wymagają żadnej obsługi czy dekorowania. W czasach, kiedy to nasi klienci borykają się z niedostatkiem wykwalifikowanych pracowników, a często w usługach gastronomicznych zatrudnienie znajdują osoby (studenci) bez koniecznego przeszkolenia, doskonałą ofertą są produkty, które nie wymagają żadnej pracy. Produkty wystarczy odpowiednio wcześnie rozmrozić i wyłożyć do sprzedaży. Mnogość smaków, kolorów i kształtów zapewnią pełne pokrycie w oczekiwaniach Państwa klientów.  

Najwyższej jakości margaryny dla piekarni, cukierni oraz zakładów przetwórczych oraz gastronomii. W opakowaniach 20 kg polecamy margarynę 70% oraz margarynę 80% Nasza firma dostarczy produkty firmy CSM, a także wszelkie inne z naszej oferty na całym rejonie swojego działania (Dolny Śląsk, Opolszczyzna, Śląsk, Łódzkie, Wielkopolskie - południe) - sprawdź na naszej mapce w zakładce "kontakt" i zgłoś się do naszego handlowca.