Przypominamy, iż w naszej ofercie znajduje się nieograniczona paleta wyrobów odzieżowych dla pracowników: fartuchy, bluzy, koszulki, koszule, spodnie, zapaski, daszki i wiele innych produktów, które w sposób kompleksowy pozwalają zabezpieczyć bądź ubrać pracowników Państwa zakładów, punktów sprzedaży czy restauracji. Do wyboru, do koloru, standardowe rozmiary w całej palecie oraz szyte na miarę dla konkretnych osób. Wybieracie Państwo rodzaj ubrania, kolor, fason, rodzaje zapięć, kolory i kształty kieszonek, długości rękawów i wiele innych kombinacji wykończenia zgodnych z oczekiwaniami. Dodatkowo wszelkie rodzaje emblematów, logotypów i napisów które wykonujemy technologią wedle Państwa potrzeb (haft, nadruk). Zapytaj naszego przedstawiciela jak wiele możliwości oferujemy w tym zakresie. 

Aby uatrakcyjnić ofertę naszych klientów - Piekarzy, polecamy formy drewniane do wypieku pieczywa. Chleb wypieka się już w formie, opatrzonej papierem do wypieku. Po wycięgnięciu z pieca piekarnia może zaoferować swoim klientom gotowy produkt w bardzo ładnej formie drewnianej, która to podczas procesu wypiekania nabiera ładnej barwy, nawiązująć do tradycji Staropolskich. Różne rozmiary foremek dają możliwość dobrać najwłaściwsze do Państwa produktów.

Nowoczesność a zarazem tradycyja pozwoli konkurować jakością z odmrażanymi wypiekami z dyskontów i hipermarketów. 

Najwyższej jakość salami oraz salami paprykowe firmy Könecke w wygodnych opakowaniach 0,5 kg juz w naszej ofercie.

Polecamy plasterkowane salami do pizzy, kanapek lub inncyh Państwa wyrobów. Wygodne w przechowywaniu. Nie wymagające krojenia. W małych opakowaniach 0,5 kilograma. W bardzo atrakcyjnej cenie.

Zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów z branż piekarniczej i cukierniczej wprowadziliśmy do naszej oferty skrzynki na pieczywo i ciasta.

Polecamy produkty najwyższej jakość, bardzo wytrzymałe, elastyczne, odporne na wysokie i niskie temperatury z możliwością indywidualnej personalizacji dla konkretnej firmy. Polecane przez nas produkty sztaplują się ze skrzynkami kluczowych europejskich producentów. 

Istnieje również możliwość wykupu dotychczasowych skrzynek używanych w zakładzie. Zachęcamy do zakupu.

Szanowni Państwo !

W naszej centrali w Opolu w sklepie dla każdego zainteresowanego (nie tylko dla naszych stałych klientów) polecamy kolejne SETKI NOWYCH PRODUKTÓW do zorganizowania i udekorowania lokali, sal weselnych, kościołów, samochodów itd, a także gadżety dla uczetsników zabawy oraz wiele wiele różnych produktów, których nie sposób wymienić. 

Zapraszamy

- Właścicieli lokali organizujących wszelkiego rodzaju zabawy i spotkania - bądżcie naszymi stałymi klientami, proponując swoim klientom sprzedaż dekoracji i gadżetów. 

- Uczestwników i organizatorów wesel, urodzin i wszelkiego rodzaju przyjęć - uświetnijcie zabawę sobie i swoim przyjaciołom