Jesteśmy liderem zaopatrzenia rynku w segmencie gastronomii, lodziarni, cukierni i piekarni na obszarze województwa Opolskiego. Dzięki naszym oddziałom w Częstochowie i Wrocławiu oraz centralą i największym magazynem w Opolu zaliczamy się do wiodących dostawców wszelkich komponentów dla piekarzy, cukierników i lodziarzy na terenie trzech pełnych województw: Dolnośląskiego, Opolskiego i Śląskiego, a także w południowej części województwa Łódzkiego i Wielkopolskiego.

Wraz z 10 innymi firmami stanowimy Grupę APC Back Europ Polska, która jest największą grupą dystrybucyjną w segmencie cukierniczo – piekarniczym na terenie Polski. Grupa APC Back Europ Polska z siedzibą w Opolu, dzięki ścisłej współpracy między partnerami z regularnymi dostawami i profesjonalną obsługą Przedstawicieli Handlowych dociera w każdy zakątek naszego kraju.
APC AGRA dzięki doświadczeniu, które zdobywamy od 1990 roku, pozwala oferować najbardziej elastyczny serwis dostaw towarów, co jest najważniejszą kwestią dla naszych odbiorców – rzemieślników i restauratorów. Oferujemy ponad 6000 pozycji asortymentowych co pozwala nam dostarczyć wszelkie produkty na potrzeby produkcyjne w kategoriach gastronomii, cukierni, piekarni i lodziarni. Zapewniamy profesjonalną obsługę poprzez Przedstawicieli Handlowych, Biuro Obsługi Klientów, a także bezpośrednio w naszych oddziałach na zasadzie cash&carry, gdzie w przyjemnej atmosferze można zapoznać się z całym naszym asortymentem.

Oprócz obsługi handlowej i doradztwa naszych przedstawicieli, naszym klientom w każdym obszarze działalności zapewniamy kilkudziesięcioosobowy sztab handlowców i technologów producentów - naszych dostawców. Ścisła współpraca z technologami producentów pozwala stworzyć niemal dowolny produkt na Państwa potrzeby handlowe. Doradztwo naszego przedstawiciela bądź technologa daje korzyść klientom, którzy na bieżąco są informowani o pojawiających się nowościach i trendach na rynku.

Na kolejnych zakładkach strony internetowej mogą zapoznać się Państwo z pełnym asortymentem, nowościami, zasięgiem naszego działania oraz kontaktem do odpowiedniej osoby dla Państwa rejonizacji i branży, w której prowadzicie swoją działalność.

 

Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych przedstawicieli.

 

Zapisz się do newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach podaj nam swój adres e-mail