24 września 2014 – prezentacja FRUTEIRO i MASTER MARTINI

Pokaz technologiczno – produktowy dla restauratorów i cukierników zorganizowany w naszej siedzibie przy współudziale przedstawicieli firm Fruteiro /Sopelek/ i Master Martini.

Fruteiro – zaprezentowane zostały absolutne nowości na naszym rynku. Egzotyczne owoce tropikalne pod postacią mrożonych pulp owocowych. W opakowaniach 4 x 100g, 1 kg i 16 kg wprowadziliśmy do naszej oferty kilkanaście niedostępnych na naszym rynku produktów do zastosowania w produkcji lodów, dla cukiernictwa i na potrzeby gastronomii. Dla restauratorów produkty te, jako naturalne owoce bez żadnych dodatków polecamy do błyskawicznego i banalnie prostego przyrządzania napojów, smothie i drinków. Warto wyróżnić się indywidualnością i wyśmienitym smakiem wyjątkowych produktów. APC AGRA przy wprowadzeniu produktów pomaga poprze pokaz technologiczny, szkolenie personelu, sprawdzone przepisy oraz kalkulacje cenowe.

Master Martini – krótko mówiąc „niebo w gębie”. Produkty z zastosowaniem których, powstają niebanalne kreacje cukiernicze, odznaczające się delikatnym smakiem i najwyższą światową jakością uświetniły spotkanie z naszymi klientami. Jednocześnie osoby odpowiedzialne wśród naszych klientów za produkcję, mogły zapoznać się z wyrobami firmy Unitra pod marką Master Martini. Ten kto już je stosuje wie jakie to smakołyki i jak wielka pomoc, szybkość i ułatwienie w codziennej produkcji cukiernika. Kto master Martini jeszcze nie ma niech żałuje. Zapraszamy do kontaktu i zapytania naszych Przedstawicieli Handlowych.