O nas

Jesteśmy liderem zaopatrzenia rynku w segmencie gastronomii, lodziarni, cukierni i piekarni na obszarze województwa opolskiego.

Prowadząc oddział w Częstochowie oraz centralny magazyn w Opolu zaliczamy się do przodujących dostawców wszelkich komponentów dla piekarzy, cukierników i lodziarzy.

Prowadzimy działalność na terenie dwóch pełnych województw: opolskiego i śląskiego, a także w południowej części województwa łódzkiego i wielkopolskiego.

Dzięki doświadczeniu, które zdobywamy od 1990 roku, pozwala oferować najbardziej elastyczny serwis dostaw towarów, co jest ważną kwestią dla naszych odbiorców – rzemieślników i restauratorów.

Oferujemy ponad 6000 pozycji asortymentowych, co pozwala nam dostarczyć produkty na potrzeby produkcyjne w gastronomii, cukierni, piekarni i lodziarni.

Zapewniamy profesjonalną obsługę poprzez Przedstawicieli Handlowych, Biuro Obsługi Klientów, a także bezpośrednio w naszych oddziałach na zasadzie sklepu stacjonarnego, gdzie w przyjemnej atmosferze można zapoznać się z całym naszym asortymentem.

Oprócz obsługi handlowej i doradztwa naszych przedstawicieli, Naszym klientom proponujemy możliwość pokazów technologicznych dedykowanych tylko ich potrzebom, doradztwa asortymentowego i technologicznego z udziałem technologów producentów.

Ścisła współpraca z technologami producentów pozwala stworzyć niemal dowolny produkt na Państwa potrzeby handlowe.

Doradztwo naszego przedstawiciela bądź technologa producenta ułatwia klientom możliwość bycia na bieżąco w temacie pojawiających się nowości i trendach na rynku.

Wraz z 10 innymi firmami stanowimy Grupę APC Back Europ Polska, która jest największą grupą dystrybucyjną w segmencie cukierniczo-piekarniczym na terenie Polski.

Grupa APC Back Europ Polska z siedzibą w Opolu, dzięki ścisłej współpracy między partnerami z regularnymi dostawami i profesjonalną obsługą Przedstawicieli Handlowych dociera w każdy zakątek naszego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem, nowościami, zasięgiem naszego działania oraz kontaktem do odpowiedniej osoby dla Państwa rejonizacji i branży, w której prowadzicie swoją działalność.


Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych przedstawicieli.