CZEKOLADA RUBY RB1 CALLETS 2,5KG CALLEBAUT

CZEKOLADA RUBY RB1 CALLETS 2,5KG CALLEBAUT
219,21 zł
Cena netto: 178,22 zł
Dostępność: W magazynie

RUBY: 4 smak czekolady – innowacja Callebaut. Po ciemnej, mlecznej i białej czekoladzie, czekolada Ruby jest najbardziej niezwykłym czekoladowym odkryciem od 80 lat. Ten 4 rodzaj czekolady zaskakuje zupełnie nowym czekoladowym smakiem i rubinowym kolorem – czysto naturalnym z rubinowego ziarna kakaowego – bez dodatku barwników i aromatów owocowych.

Smak i kolor. Ruby bardzo różni się od innych czekolad na świecie, czekolada rubinowa ma owocowy, jagodowy smak z typowymi świeżymi, kwaśnymi nutami. Sam smak pochodzi z rubinowych ziaren kakaowych wybranych do produkcji tego rodzaju czekolady. Delikatna obróbka ziaren pozwala zachować typowy, kwaśny smak.

Wszechstronne zastosowania. Praca z czekoladą rubinową jest całkowicie porównywalna z pracą z gorzką, mleczną lub białą czekoladą. zalecamy używanie Ruby w możliwie najczystszej postaci i unikanie mieszania go z kremami, mlekiem lub składnikami na bazie wody. Te ostatnie mogą osłabić jej typowy smak i kolor.

W 100% zrównoważona – Podobnie jak wszystkie czekolady Callebaut Finest Belgian Chocolates, czekolada Ruby jest wytwarzana w 100% z ziaren kakaowych pochodzących ze zrównoważonych upraw i wspiera rolników uprawiających kakao poprzez Fundację Cocoa Horizons.

Czekolada Ruby zawiera 100% masła kakaowego (żadnych innych tłusczów roślinnych).

op.2,5kg

CHR-R35RB1-E4-U70

NazwaWartość
Załączniki