W cukiernictwie absolutnie się specjalizujemy!
Obszar naszej działalności, w którym firma APC AGRA jest już od ponad 24 lat, to bardzo duży, ciekawy i dynamicznie rozwijający się kawałek naszego biznesu. Zaopatrujemy wielu rzemieślników i przemysłowych wytwórców, a także pojedynczych rzemieślników prowadzących mniejszą działalność. Sprzedajemy i dostarczamy produkty cukiernicze od Wrocławia do Częstochowy, od Kotliny Kłodzkiej aż do Łodzi.
W głównej siedzibie naszej firmy, w Opolu przy ulicy Budowlanych przebudowaliśmy i znacząco powiększyliśmy ofertę i ekspozycję w zakresie dodatków i ozdób dla cukierników. Na miejscu prezentujemy setki produktów dekoracyjnych i służących do produkcji.

11 maj 2015 - Opłatki dekoracyjne

Naszym klientom pragniemy przypomnieć, iż w stałej ofercie APC AGRA poleca drukowane opłatki waflowe bądź cukrowe, stanowiące doskonałą formę wykończenia Państwa tortów i ciast. Wykonujemy wydruki w Opolu i Częstochowie z posiadanej bazy naszych obrazków, ze zdjęć dostarczonych do nas lub przesłanych na e-mail. W naszej bazie posiadamy już kilkaset obrazków, które powinny zadowolić wszystkich zainteresowanych. Na życzenie klientów do odpowiednich obrazków czy zdjęć dopisujemy teksty rocznicowe, życzenia, imiona, itp. 

Zapraszamy na naszą stronę www.oplatki.apcagra.eu 

APC BACK EUROP – Brzoskwinia Prażona APC z cząstkami owoców

To klasyka nadzień termostabilnych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości surowców owoce prażone charakteryzują się naturalnym smakiem, aromatem i kolorem. Dzięki termo stabilności mogą być zapiekane wewnątrz i na zewnątrz wyrobów cukierniczych. Podczas wypieku nie wyciekają i nie nasączają ciasta. Smarowna i plastyczna konsystencja ułatwia ich dozowanie. Produkt do zastosowania w tortach, roladach, ciastach biszkoptowo – tłuszczowych, francuskich, w ciastach kruchych i babeczkach.

Produkty Master Martini firmy UNIGRA

W ofercie APC AGRA odnajdziecie Państwo produkty światowego lidera w branży cukierniczej firmy Unigra, która na naszym rynku bardziej rozpoznawalna jest pod nazwą marki Master Martini. Swój sukces, za którym stoi najwyższa jakość produktów, Master Martini zawdzięcza najwyższej jakości, starannie selekcjonowanym surowcom, które firma wykorzystuje do produkcji swoich wyrobów. Polecamy produkty z kategorii: Bolero Cacao i Nocciala, Martini Gateaux White, Master Export Cream, maxime, czekolady i surogaty. Za naszym pośrednictwem polecamy umówione spotkanie z technologiem firmy Unigra w celu szczegółowego omówienia i prezentacji interesujących Państwa produktów i możliwości ich wykorzystania w waszym zakładzie.

NOWOŚCI firmy Barbara Luijckx. Katalog dekoracji jesień – zima 2015

Jako absolutny lider w zakresie produktów na potrzeby dekoracji tortów i ciast, w naszej ofercie pomiędzy wieloma innymi firmami nie sposób zaproponować produktów firmy Barbara Luijckx z Latkowa pod Inowrocławiem, z którą to ściśle współpracujemy. Polecamy do zakupu w naszej firmie produkty z najnowszego katalogu firmy Barbara Luijckx jesień – zima 2015. O wielości i świetności produktów zawartych w katalogu nie sposób w tym miejscu szeroko napisać. Nie tylko wśród nowości ale też w dotychczasowej ofercie znajdziecie Państwo bardzo wiele inspirujących produktów, które w szerokim zakresie można wykorzystywać w cukiernictwie. Dla naszych klientów polecamy kontakt z technologiem firmy, który dokładniej zaprezentuje cała ofertę. Katalogi firmy dostępne są w naszej firmie.