Szeroko pojęty rynek gastronomiczny, do którego docieramy i kompleksowo zaopatrujemy roztacza się na klientów w kategoriach: hoteli i zajazdów, barów i restauracji, szkół, przedszkoli, firm cateringowych oraz innych punktów, w których przygotowuje się potrawy. Gastronomia przenika też do obszarów, w których jesteśmy zakorzenieni jeszcze mocniej, a są nimi cukiernie, lodziarnie i punkty sprzedaży wśród naszych piekarzy.
    Bogata oferta asortymentowa, którą stale dysponuje nasza firma jest wciąż uzupełniana o nowości nie tylko naszych obecnych producentów ale również kolejnych, nowych, na których nasi klienci czekali. Chcąc być dla Państwa nie tylko dostawcą produktów ale i pomysłów, nieustannie wyszukujemy na rynku oferty, które poszczególnym naszym partnerom pozwolą wyróżnić się w tak rozdrobnionym segmencie działalności.
    Poprzez nowości i cykliczne szkolenia, na które zawsze zapraszamy absolutnie wszystkich naszych klientów i ich pracowników, a także przy pomocy przedstawicieli i technologów producentów – naszych dostawców, chcemy aby Wasz biznes rozwijał się, wyróżniał, i spełniał oczekiwania konsumentów.
    Jesteśmy dystrybutorem największych, najlepszych, a także wielu innych nie mniej ważnych i solidnych firm producenckich i przetwórczych, dzięki czemu zawsze możemy liczyć na doradztwo technologów i pomoc handlowców. Docieramy do naszych klientów na obszarze, który pozwala nam być liderem nie tylko w segmencie produktowym ale też doradczym i logistycznym. Nasza elastyczność i pomoc w różnych sytuacjach u naszych odbiorców, pozwala nam sądzić, iż w dużej mierze spełniamy oczekiwania stawiane nam przez rynek i konkurencję.
    Chcemy aby hasło „Solidny partner w biznesie” bezustannie miało pokrycie w naszej codziennej współpracy z klientami.

Herbaty w torebkach piramidkach firmy Unilever

Twoi klienci będą oczarowani wyjątkowym smakiem herbaty Lipton w torebkach piramidkach, a ty docenisz ich wpływ na Twój biznes. Podnieś wartość swojej oferty i spełniaj oczekiwania gości.
Wysokiej klasy mieszanki herbat, ziół i owoców w bardzo przystępnej cenie. Szeroki wybór atrakcyjnych materiałów wsparcia sprzedaży. Szerokie portfolio herbat z certyfikatem organizacji Rainforest Alliance.

EIPRO – EIFIX. Pyszna jajecznica

Płynna, gotowa na patelnię jajecznica wyprodukowana ze świeżych jaj, bogata w wysokowartościowe proteiny. Pasteryzowana i w 100% wolna od salmonelli. Opakowanie Tetra Brik, chroniące przed światłem z praktycznym zamknięciem SlimCap umożliwiającym wielokrotne otwieranie i zmykanie – higieniczne i bezpieczne przechowywanie. Produkt bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku, bezglutenowe. Doskonały w porcjowaniu, gwarantuje wyśmienity efekt końcowy.
EIPRO, za naszym pośrednictwem poleca również gotową jajecznicę bez laktozy.

PRIMERBY KNORR - Unilever

Nasza firma poleca wyjątkowe produkty Knorr, firmy Unilever – Primerby: Bazyliowa, Czerwone pesto, Czosnkowa, Grzybowa, Ogrodowa, Pesto, Prowansalska, Włoska.
Primerby to aromatyczne przyprawy w paście, których podstawę stanowią świeże zioła, warzywa lub grzyby konserwowane w olejach roślinnych z solą. Wyróżniają się intensywnym, skoncentrowanym smakiem, uzyskanym dzięki najwyższej jakości składnikom i unikalnej recepturze. Polecamy do wszelkich dań gorących (zup, sosów, ryb i owoców morza, mięs, warzyw, makaronów) i zimnych (sałatek, dipów, sosów vinaigrette oraz jako składnik marynat i farszy).