Jeżeli prowadzisz lodziarnię lub cukiernię, w której oferujesz swoim klientom lody w dowolnej postaci, to właśnie odnalazłeś miejsce do inspiracji, nowinek produktowych, a także opisów do swojego biznesu. Nasza firma specjalizuje się w obsłudze produktowej w najlepszym tego słowa znaczeniu. Dysponujemy produktami najlepszych i największych wytwórców. Oferujemy pomoc technologiczną profesjonalistów, a nasi handlowcy zaoferują dogodne warunki współpracy. Znajdziesz u nas wszystko czego potrzeba do rozpoczęcia produkcji i sprzedaży lodów. Dotychczasowa nasza współpraca z bardzo wieloma rzemieślnikami w tym segmencie rynku nie pozostawia nas uśpionych na oczekiwania konsumentów. Dlatego też w tym miejscu przybliżamy Państwu nowinki produktowe, przepisy oraz inne ciekawostki z tej słodkiej, aczkolwiek mroźnej krainy.

Naszym obecnym klientom, a także osobom / firmom które rozpoczynają przygodę z lodami w sezonie 2020 pragnę przypomnieć, iż APC AGRA Sp. z o.o. jest liderem zaopatrzenia lodziarni na obszarze swojego działania. W związku z tym potrafimy zaoferować Państwu nie tylko najsprawniejszą logistykę ale również najkorzystniejsze ceny na produkty wielu producentów. W naszej ofercie WSZYSTKO co jest potrzebne do produkcji lodów soft (włoskich), lodów świderków (amerykańskich), lodów rzemieślniczych (w kuwetach) oraz innych produktów sezonowych (granita, gofry, polewy, polewy zastygające, posypki, wafelki, kubeczki, łyżeczki, wyposażenie drobne, maszyny, witryny, ....). 
Oferujemy produkty firm.:
- Seltre (marka własna Grupy APC)
- PreGel
- MEC
- AKO
- Soreno
- Comprital
- Master Martini
- Grodcono
- Waflex
- Madren
- EcoTrade
- Horeca Service - Dijo
- Jabex
- Prospona
- Vortumnus
- owoce mrożone 
- inne których niesposób tutaj wymienić
 
ZAPRASZAM DO KONTAKTU Z JEDNYM Z NASZYCH PRZEDSTAWICIELI LUB TELEFONICZNIE Z ODDZIAŁAMI (OPOLE, CZĘSTOCHOWA, WROCŁAW)

Producent AKO S.A. – „Lody Pomorskie Super Premium” 

Koncentrat lodów w proszku służy do szybkiego przygotowania mieszanki lodowej. Technologia produkcji polega na wymieszaniu koncentratu z wodą w odpowiedniej proporcji, a następnie pozostawieniu na określony czas w celu zgęstnienia. Głównym składnikiem jest mleko pełne w proszku, które dzięki odpowiedniemu procesowi suszenia nie wnosi do lodów charakterystycznego posmaku przetworzonego mleka. Lody te maja bogaty, mleczny smak, są pełne i kremiste. Lody „Super Premium” są dostępne w trzech smakach: śmietankowym, czekoladowym i truskawkowym.

Firma KOMAGES! Nowy producent lodów w naszej ofercie

W sezonie 2014 wprowadziliśmy do naszej oferty kolejnego znaczącego producenta lodów. Firma Komages z Janczewa wieloletni producent mieszanek za naszym pośrednictwem oferuje:
- lody „Soft” tzw. włoskie
- lody „Świderki” tzw. amerykańskie
- płynną masę lodową