Zapraszamy do odwiedzin zakątka na naszej stronie Internetowej, który poświęcamy zagadnieniom i ciekawostkom z zakresu piekarnictwa.
Postaramy się przybliżać Państwu nowości z oferty naszych producentów, nowe przepisy technologiczne, a także sprawy związane z piekarnictwem. Bogata oferta towarowa, którą Państwu przedstawiamy w naszym sklepie pozwala na wyszukanie każdej z interesujących Państwa pozycji tak, aby zaspokoić oczekiwania konsumentów – Państwa klientów.
Z oferty piekarniczej szczególnie polecamy produkty marki własnej APC, stale dostępne w naszej firmie. Szczegółowych informacji zawsze udzieli Państwu nasz przedstawiciel handlowy, a szerzej może zaprezentować technolog dedykowany od każdego z naszych dostawców.
Zapraszamy Państwa osobiście lub też osoby zajmujące się produkcja na pokazy technologiczne kolejnych producentów, które to organizujemy w siedzibie naszej firmy. Na pokazy zawsze zapraszamy z odpowiednim wyprzedzeniem tak, abyście Państwo mogli odpowiednio zaplanować swój czas w dniu pokazu.

Maj 2015 - Cytat

"Bo dobre pieczywo to takie, które pochodzi z piekarni rzemieślniczej, gdzie decyduje człowiek, jego głowa i przede wszystkim serce."

NOWOŚĆ! Listopad 2014

Jednym z najnowszych produktów marki własnej APC, który nasza firma dedykuje dla piekarnictwa jest „Nadzienie APC o smaku jagodowym” w wiaderku 13 kilogramowym. Jest to wysokiej jakości nadzienie owocowe o lekko żelowanej konsystencji, termostabilne. Produkt ten polecamy do zastosowania:
- na zimno do: nadziewania pączków, bułek, knedli i pierogów. Do przekładania ciast i ciasteczek lub jako warstwa izolacyjna pod masy, kremy i bitą śmietanę.
- na gorąco w temperaturze wypieku 220°C w czasie 15-20 minut: do zapiekania na zewnątrz i wewnątrz / ciastka kruche, drożdżowe, francuskie, półfrancuskie / idealne do jagodzianek.
Zalety:
Duża zawartość owoców całych i fragmentów, smarowna konsystencja, nie wymaga obróbki technologicznej, przechowywane w warunkach chłodniczych zachowuje świeżość przez cały okres przydatności do spożycia.

PRODUCENT CREDIN POLSKA – „Czystoziarnisty Whole & Pure” Nowość 2014

Produkt w kształcie bochenka będący całkowicie nową propozycją w segmencie zdrowej żywności. Produkt wyróżniający się swoim składem to doskonała propozycja dla konsumentów ceniących sobie naturalność i dbałość o zdrowie.
Zalety produktu to przede wszystkim: brak mąki, brak drożdży, wysoka zawartość błonnika oraz białka, produkt wolny od GMO, w 100% naturalny.
Skład produktu: płatki owsa, płatki soi, błonnik, słonecznik, nasiona lnu, ziarna żyta i orkiszu, pestki dyni, sezam.
Polecamy stronę Internetową poświęconą produktowi „Czystoziarnisty”: www.czystoziarnisty.pl