TERMOMETR DO PIEKARNIKA 100800 BROWIN

TERMOMETR DO PIEKARNIKA 100800 BROWIN
21,12 zł
Cena netto: 17,17 zł
Dostępność: W magazynie

TERMOMETR DO PIEKARNIKA 100800 BROWIN

 

Termometr do piekarnika to narzędzie pomiarowe, które umożliwia kontrolowanie temperatury wewnątrz piekarnika podczas pieczenia potraw. Jeśli zależy Ci na precyzyjnym pomiarze i osiągnięciu upragnionych efektów - koniecznie sprawdź termometr z naszej oferty!


    Termometr wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz szkła odpornego na wysokie temperatury, który umożliwia kontrolowanie temperatury w piekarniku w czasie rzeczywistym. Możesz go postawić na półce lub zawiesić dzięki uchwytowi, co sprawia, że ​​jest on bardzo wygodny w użytkowaniu, a odczyt pomiarów staje się dziecinnie prosty!


Ten termometr ze względu na swoje niewielkie rozmiary, klasyczny srebrny kolor i funkcjonalność sprawdzi się nie tylko w Twojej kuchni domowej, ale również w kuchniach żywienia zbiorowego, grillach oraz w wędzarniach. Termometr został zaprojektowany z myślą o długotrwałym użytkowaniu, dzięki czemu jest solidny i trwały.


Okrągła biała tarcza i czytelna kolorowa skala, schowana za wysokiej jakości szybką, umożliwiają łatwe odczytywanie temperatury zarówno w stopniach Celsjusza, jak i w stopniach Fahrenheita. Zakres pomiaru temperatury to od +50°C do +300°C czyli od 120°F do 600°F. Dzięki temu termometr jest idealny do pieczenia mięs, warzyw, ciast i innych przysmaków.

 

 

NazwaWartość
Załączniki